...
Menu Zamknij

O naszych naklejkach

nazwa

Małe, imienne naklejki są dobre na WSZYSTKO!

Naszym celem jest, by każda zgubiona rzecz trafiła bez problemu trafiła do swojego właściciela!

Jak tego dokonać?

Wykorzystując niewielkie, ale trwałe i wodoodporne naklejki z własnym imieniem, zdjęciem, wizerunkiem pupila, ulubionym bohaterem bajki lub tajnym hasłem!

Dzięki temu, że na naklejkach możesz umieścić dowolnie wybraną grafikę lub napis, każdy odnajdzie swoją zgubę — bez względu na to, czy zapominalski ma rok, czy dużo więcej lat!

naklejka

Wyjątkowe naklejki
do zadań specjalnych

Naklejki w całości produkujemy w Polsce. Etykietka o rozmiarze 30 mm x 15 mm mieści się nawet
na niewielkich metkach dziecięcych ubrań! Wysyłamy pakiety naklejek:

90

sztuk

60

sztuk

90

sztuk

 

Możesz nimi okleić wszystko – personalizowane naklejki sprawdzą się na dziecięcej wyprawce do przedszkola lub do szkoły,  bagażu nastolatka na obóz, a także na  pojemnikach na jedzenie do pracy

Nasze imienne naklejki nadajemy w najwygodniejszej dla Ciebie formie:

Dla krajowych zamówień powyżej 50 zł przesyłka GRATIS!
Naklejki wysyłamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

dostawa

Szkoda czasu na szukanie, szkoda pieniędzy na kupowanie znowu tego samego!

Spraw sobie i swoim bliskim naklejki na przedmioty. Możesz je stworzyć z naszym sprytnym i prostym KREATOREM

Naklejki imienne drukujemy od poniedziałku do piątku, do 24 godzin po zaksięgowaniu płatności. Całkowity czas realizacji zamówień, łącznie z dostawą, wynosi od 2 do 7 dni roboczych.

 

Masz pytania dotyczące naszych personalizowanych naklejek? Daj nam znać! Napisz na adres info@naklejaki.pl.

 Maili też nie gubimy i zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia.

Dlaczego my?

Bo mamy doświadczenie w gubieniu rzeczy! Jako rodzice trójki małoletnich zapominalskich i bujających z głową w chmurach, doskonale wiemy, ile zachodu jest z poszukiwaniami tego „przecież ulubionego”, „najlepszego”, „jedynego”, „comusisieodnaleźć” gadżetu. Uznaliśmy, że naklejenie naklejki z imieniem jest, cóż, prostsze i tańsze niż kupno kolejnej kurtki, rakiety do tenisa czy czepka na basen.

Stworzyliśmy też kilka zasad, dzięki którym nasze personalizowane naklejki do podopisywania rzeczy są po prostu wyjątkowe:

Jak używać imiennych naklejek?

Najlepiej odruchowo, umieszczając je na wszystkich rzeczach, które mogą przypadkowo zmienić właściciela lub których nie sposób rozpoznać wśród setek innych uderzająco podobnych.

Nasze naklejki na rzeczy sprawdzą się doskonale szczególnie w przypadku najmłodszych amatorów zgub i pomyłek. Można je wykorzystać jako naklejki na ubrania do przedszkola (bo wierz nam, NA PEWNO ktoś będzie miał takie samo lub podobne ubranko), jako naklejki imienne na przybory szkolne (bo nie chcesz kupować co tydzień nowej śniadaniówki ani bidonu…), jako naklejki do podpisywania rzeczy, które po prostu najczęściej się gubią lub są podbierane przez przypadek – w piaskownicy, w żłobku, z firmowej lodówki, ze szkolnej szafki, skądinąd!

Wybierając nasze personalizowane naklejki imienne, możesz oznaczyć cokolwiek, co wymaga jasnej wskazówki, kto jest właścicielem. A że są solidnie wykonane, oryginalne, a do tego ładne, będą wyglądały bardziej jak element ozdobny niż typowa „metka z imieniem”.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.