...
Menu Zamknij

Technologia przyjazna środowisku

Nasze naklejki do podpisywania rzeczy wykonujemy sami, korzystając z ekologicznych materiałów.

Nie stosujemy szkodliwych substancji i nie używamy sztucznych barwników. Do tego nasze imienne naklejki są naprawdę bardzo trwałe, więc nie musisz ich zmieniać co chwilę, ergo – nie produkujesz dodatkowych śmieci! Jednocześnie, możesz je łatwo usunąć, bez konieczności używania jakichkolwiek detergentów.

Jako że produkujemy nasze personalizowane naklejki w Polsce, z polskich surowców, ograniczamy międzykontynentalny transport, dzięki czemu przyczynami się do redukcji emisji CO2!

grafika

Nasze naklejki oszczędzają nie tylko środowisko, ale także Twój czas i pieniądze!

Nie musisz marnować kilkudziesięciu minut na szukanie swoich rzeczy w gąszczu innych, robić zdjęć i rozsyłać pytań, czy coś jest Twoje, czy ktoś czegoś przez przypadek nie wziął – poznasz swoje przedmioty od razu, więc zaoszczędzasz czas.

Personalizowana naklejka imienna sprawi, że Twoja pociecha chętniej będzie pilnowała swoich rzeczy. Więc zapomnij o kupowaniu kolejnego worka na kapcie czy teczki na rysunki – będą podpisane, więc wszystko będzie jasne i własne!

Od kiedy używamy naklejek na rzeczy, poczuliśmy różnicę – sporo zaoszczędziliśmy, a do tego zredukowaliśmy stres. Wszystko jest na swoim miejscu, sami też nie mylimy swoich rzeczy. Jakie to proste!

Wspieraj ekologiczne działania razem z naklejakami!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.