...
Menu Zamknij

Poznaj nas!

Jesteśmy aktywną rodziną

która uwielbia wdrażać proste rozwiązania, ułatwiające życie oraz pozwalające oszczędzić czas i pieniądze.

Do stworzenia naklejek na rzeczy zainspirowały nas skandynawskie przedszkola, w których stosuje się imienne naklejki na dziecięce rzeczy. To takie proste, a jakie skuteczne! Oczywiście, że wpadliśmy wcześniej na taki pomysł, w końcu to nie odkrycie Ameryki! Ale zwykłe naklejki się nie sprawdziły – odpadały po pierwszym praniu, rwały się, odklejały, no i klasyk – nie podobały się dzieciom. Więc postanowiliśmy podziałać tak, by stworzyć pancerne naklejki imienne, których nic nie ruszy! A że mamy naprawdę spore doświadczenie, a warunki, w jakich przebywamy, bardzo dużo nas nauczyły, wiedzieliśmy, co robić. I tak powstały naklejaki – ładne personalizowane naklejki na rzeczy, które każdy może stworzyć typowo pod siebie (więc nikt nie będzie narzekał!).

Dzięki nim dzieci uczą się samodzielności – nawet jak nie potrafią czytać, to mają swoje grafiki, które w mig rozpoznają – pedagodzy mają spokój, bo nie muszą się zastanawiać, do kogo należy 5 takich samych kurtek, a rodzice mogą być spokojni, że nie będą musieli po raz kolejny kupować bidonu, łopatek czy innych gadżetów. Odkrycie naklejek na rzeczy było dla nas wybawieniem, a ich udoskonalenie – strzałem w dziesiątkę! 

rodzinka
naklejka babcia

Działa z nami Babcia Wiesława!

O Twoje zamówienie osobiście zadba Wiesława – pełna energii, zawsze uśmiechnięta babcia pięciorga wnucząt. Nic nie umknie jej uwadze, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje imienne naklejki zostaną przygotowane i zapakowane z dbałością o każdy szczegół i starannością właściwą każdej babci.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.